SweeneyShitsCrew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Смисъл да, как беше днескашния ви ден

5 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Смисъл да, как беше днескашния ви ден - Page 2 Empty Re: Смисъл да, как беше днескашния ви ден

Писане by Geri Depp Пон Ное 10, 2008 9:12 pm

Ех, любов... аз в такъв случай трябва като съм на даскало да съм в бахти якото настроение, понеже Радо Радо е там и после да се сдухвам. Което нее е точно така. Е, до известна степен да де, ама като си мисля за него и колко яко ми е било да не ми е кофти дори и да не съм с него, защото знам, че сме заедно мислено... Та, аз тия дни ги прекарах тоталния айляк, говоря за петък, събота и неделя. Петъка не хойх на даскало тъй де, формално понеже си бях почти в даскало, но не и в часовете. С Теди хъги си зехме малко почивка и отидохме към Портокали, бях хх, понеже от 15.06.08 не бях ходила, а тъй много ми се ходеше. И с нея толкова много си говорехме, толкова ... красиво беше... у-никално много си я обичкам, нищо че не влиза във форума и не може да го прочете, аз тъй или иначе си й го повтарям постоянно. Та, след Портокалите с Теди хъги излязохме и тръгнахме из квартала на Дил, Енил и Гошко да си търся наливни цигари...и накрая си взех от Водолаза... хДДД след тва се врънахме в даскало за след 5тия час, понеже Радо Радо имаше 6тия свободен и стояхме с него. После Грилче, айляк дъ уей ши ду ит, и към село. Мн як ден. Вечерта не излизах, понеже ме зариби книгата на Браво за насилието в училище; в събота станах мн късно- някъде към 11-12 не помня, излязох, пих ъм ... мисля че чайче прибрах се, учих, ядох, правих коремни преси, учих, пак ядох, пак правих коремни преси, взех си душ и излязох на дискотьечница. Където не не няма такъв сьелски купон. С Мариянчето пихме, танцувахме на рьетро партие . В неделя ме болеше главата... беше ми кофти, понеже не знаех, че в събота Радо е имал имен ден, ходих на кафе пак с Мариянчето, оправих се за към Плд, видях се за малко с Радо и се прибрах, понеже наще ми се скараха. Ама общо взето беше хубав ден. За разлика от неска... даскалото тъпня, нещо ми е кофти, сиг понеже ми дойде и учих по география. Хубавото е че урока беше лесен и си научих бързо. чистих супер мн, понеже на кака й беше мн по-лошо от на мен, след тва ядох кифтьетта и ся съм тук. След малко ставам, понеже кака иска да барне малко п..мишката на компа. Ае, със здраве и да знаете, че мн ви обичам!
Geri Depp
Geri Depp

Брой мнения : 102
Age : 32
Location : Plovdiv, Bulgaria
Registration date : 31.10.2008

http://www.myspace.com/geri_lafolle

Върнете се в началото Go down

Смисъл да, как беше днескашния ви ден - Page 2 Empty Re: Смисъл да, как беше днескашния ви ден

Писане by Geri Depp Вто Ное 11, 2008 8:18 pm

Тъй, нищо, че няма никой друг освен мен, аз пак ще си ви кажа къв ми беше нескашния ден. Една дума- тъп. Обичайното ранно ставане с Аре ле педал, ставай ле, ставай ле педал, аре ле... На косъм закъснение първи час, скучно инфо, скучен бел, скучен италиано, скучно чк, скучен италиано, скучен не мога да се сетя, скучна етика, скучна география с малко спекк... Междучасията бяха малко по-така яки... Радо, тъпаците, малко смях а у... ама ми беше тъпо като цяло. След даскало жълта лафка, последна спирка и в къщии... което не беше точно тъй, понеже ето тук ми се случи интересното , единственото интересно нещо в деня ми- с кака решихме да ходим за дрехи... с 20 кинта в джоба си харесах една у-никална тъмно кафява плетена блуза, която ми стоеше добре, забележете... и която беше 35 леа... якооо. После, тръгнахме разочаровани и минахме през 2би да платим сметките за телефоните на наще... таам , решихме да мина на месечна такса 5 леа със 100 безплатни минс към вивател и 300 езплатни есемеса към вс оператори. На печелившите, честито. Мн се радвахме, понеже и кака намаза с нов телефон за 17 леа. Якоо. След малко ще ми активират есемесите и почвам да се състезавам за Златен Палец Laughing Но въпреки всичко... сега ми пак скучно. Даже докато четох за Дон Кихот пак ми беше скучно. Ужас. Та, тва е. Сега Радо е с Пешо и без мен, а аз така исках да съм с тяях... и да пия от на тате виното... Но ще го преживея. Петък е деня. Бтв, Дес, ако не се видим у3, да знаеш, че може би няма да дойда на чрд-то ти Sad Понеже съм на "чрд на Пьецата" на 15ти... и наще няма да ме пуснат сиг. Но ще направя вс възможно, обещавам. Та това е засега. Бай-бай, тейк кеър нау.
Geri Depp
Geri Depp

Брой мнения : 102
Age : 32
Location : Plovdiv, Bulgaria
Registration date : 31.10.2008

http://www.myspace.com/geri_lafolle

Върнете се в началото Go down

Смисъл да, как беше днескашния ви ден - Page 2 Empty Re: Смисъл да, как беше днескашния ви ден

Писане by Vus Вто Ное 11, 2008 10:09 pm

и пецата не ме е поканила....емоооо
ся трябва да се накажа според собствените си правила-КАМАЗ cow
Vus
Vus

Брой мнения : 35
Registration date : 01.11.2008

Върнете се в началото Go down

Смисъл да, как беше днескашния ви ден - Page 2 Empty Re: Смисъл да, как беше днескашния ви ден

Писане by G-to Вто Ное 11, 2008 10:37 pm

Днеска станах в много кофти настроение.Бях сънувала нещо гадно,бях отделно и за друго в кофти настроение...Бахти,как няма да ти стане гадно като някой каже,че не си е изкарал яко с тебе...Тва за мен си е чиста обида...Закво,ле маена?!Закво все с мене стават шибаните работи...Бахти начи,ш дойде края на света и сигурно само аз ш остана....Всъщност не знам,никой не може да ме убие,аз вече съм мъртва...Искам да си облека няква готическа рокля с много червено и по-малко черно btw...Много ш ми отива сигурно,някво мрачно такова...Другото нещо,което ш ми отива е да съм Жокерка.Нещо психарско има в мен-ама не е нужно да ми го казва друг,щото не се знае как ш го приема(зависи кой е)Не знам тва закво го казвам...Бахти.После на даскало...Първи час инфо-скука.2ри час-бг вече не помна...3ти час нищо интересно.Бахти,ле маена,колко ли зле съм изглеждала днеска,щом 2 даскалки ме питаха дали съм болна и дали могат да ми помогнат с нещо...Все едно.Прибрах се вкъщи,спах повече от 3 часа,после превеждах.Друго доказателство колко бях зле(и съм още) е,че не си пуснах компа веднага като се прибрах,а го пуснах чак след 8...И така...нищо съществено.Да... Crying or Very sad
G-to
G-to

Брой мнения : 89
Age : 32
Location : Пловдив,България
Registration date : 01.11.2008

http://uk.youtube.com/user/milankata22

Върнете се в началото Go down

Смисъл да, как беше днескашния ви ден - Page 2 Empty Re: Смисъл да, как беше днескашния ви ден

Писане by Geri Depp Сря Ное 12, 2008 7:43 pm

Петя, хващам телефона, обаждам ти се и през телефонната слушалка ти удрям един емовски ! Але яяяяяяя.... се усмихни най-накраяя! Аз имах як ден неска, мн смях с милото и приятелите, мн есемеси, мн айляк дъ уей ши ду ит. Сега няма да пиша повече, защото отивам да чета историята на Васко. Ае, със здраве.
Geri Depp
Geri Depp

Брой мнения : 102
Age : 32
Location : Plovdiv, Bulgaria
Registration date : 31.10.2008

http://www.myspace.com/geri_lafolle

Върнете се в началото Go down

Смисъл да, как беше днескашния ви ден - Page 2 Empty Re: Смисъл да, как беше днескашния ви ден

Писане by Vus Сря Ное 12, 2008 7:49 pm

петя втори път ти казвам намали си подписа или ша го изтрия.дразни хората
Vus
Vus

Брой мнения : 35
Registration date : 01.11.2008

Върнете се в началото Go down

Смисъл да, как беше днескашния ви ден - Page 2 Empty Re: Смисъл да, как беше днескашния ви ден

Писане by G-to Сря Ное 12, 2008 10:23 pm

Ами,ако знаех как-щях да си го намаля Laughing Как стаа тая работа? Rolling Eyes
G-to
G-to

Брой мнения : 89
Age : 32
Location : Пловдив,България
Registration date : 01.11.2008

http://uk.youtube.com/user/milankata22

Върнете се в началото Go down

Смисъл да, как беше днескашния ви ден - Page 2 Empty Re: Смисъл да, как беше днескашния ви ден

Писане by Geri Depp Чет Ное 13, 2008 8:28 pm

И тъй... аааз.... неска имах един много красив ден. Обичам си милото I love you Та, в даскало ми беше супер яко още от сутринта, понеже с Ильо се бяхме разбрали от вечерта да ходим заедно на даскало и като се качих в 18ката денят ми започна супер яко. После задачите на Алберт му ги обясних мн лесно, айляшки... След тва дойде Васко и ме хвърли в космоса с неговите щракащи пръсти rabbit След тва Ильо ме направи щастлива като отиде да ми купи солеткии... След тва Милото ми озари деня напълно като се засякохме преди 1вия чаас... След това физическото ми беше скучно, химията ми беше интересно тоя път, понеже слушах.... study В италианския наистина не си спомням какво правих... След тва голямото ми беше мн мн тъпо, понеже си мислех за едни тъпи неверни неща около един човек и после във физиката беше айляк, мн смях с Борко, понеже Теди Хъги отиде на диспансер, та, ядох от Маретките на Борко, мн бях щастлива, изобщо не слушах урока, понеже си го бях научила в къщи преди тва... след тва в етиката умрях от скука и супер мн се изнервих на грозната изрусена кака която се прави на много компетентна и мн мн е грозна бее..... след тва мисля, че имахме ъм... а да, руски, майна! бях навита да вдигна ръка да ме изпита по желание! Не е честно, заради непреодолимото му желание да прецака васко да мре ле тъпия бранимир! И у3 ще вдигне иван кацарски майна. И гергана най-накрая ще разказва оня дългия текст следващия. Ц ц ц. След тва имахме математика и ми писа 10тата щестица, въпреки че се опитвах да изкарам 6тица на друг човек. Но както и да е. Все пак аз нямам нищо против да ми пише всеки час по една шестица, поне с математиката може да успея да компенсирам ужасния си успех тая година.... И Тва беше в даскало, след математиката отидохме на консултации по физика и умрях хора умрях от тъпотия. Маджунов ни обясни каква е разликата между кило-, мега- гига- и микро- мини- и нани- метри... И ни пусна майна. Тъпак ... След тва с Ильо, Васко и Радо отидохме към главната , с Пешо се видяхме, Васко си купи спешъл едишън на Уоу за няма да казвам колко пари, че Дес ще го убие... въпреки че не само че имам да му връщам излагане пред гаджето, ами и ми е длъжник. У3 искам солетки, админе! Та, след тва с милото ходихме насам-натам и беше мн мн яко, нищо не сме правили ама ми беше супер красиво и приятно. Ем, тва е . Ае
Geri Depp
Geri Depp

Брой мнения : 102
Age : 32
Location : Plovdiv, Bulgaria
Registration date : 31.10.2008

http://www.myspace.com/geri_lafolle

Върнете се в началото Go down

Смисъл да, как беше днескашния ви ден - Page 2 Empty Re: Смисъл да, как беше днескашния ви ден

Писане by G-to Чет Ное 20, 2008 3:47 pm

Днеска съм доволна,щото станах в 7 и 5!!!!!!Бахти айляка,ле маени!!!!!!И се едно е Петък!Закъснях малко за химия,но ми се случи нещо много странно-за първи път,откакто уча химия,разбирам урока по време на час!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!УААААААААААААААААААААААААААААААААУУ!!!!!!!!!!!!!! Exclamation cheers lol! banana bira И беше толкова тихо-сигурно госпожата си е мислила,че сънува!!! study
После по италиански не праих нищо-май цъках на телефона!!!!!!!! Laughing
Голямо,айляк дъ уей ши ду ит,физика-цял час не ме изпита и не взехме нов урок!По-хубаво от тва по физика не можеше да бъде(за мен)!!!! What a Face После имахме Етика и там пак нищо не правих.По руски щях да умра от скука,как е възможно да е тоооооооооооооооооооооооооооолкова скучно Neutral Shocked Neutral monkey
И по математика Гьецата(БААААААААААХТИ МАСТЪРА!!!!) изкара поредните шестици (ЕВАЛА!) pirat докато аз седях и гледах и confused да...Бахти шибаните гейски задачи. scratch И пак си цъках на телефона,след като се отчаях и се отказах. Very Happy
И така...Ся съм си вкъщи-чудя се дали да спя.Шси направя какао и пак ш има Айляк дъ уей ши ду ит.И понеже съм в някво леко творческо настроение може и да порисувам! cat I love you
Тва е за ся iloveu

П.П.:Много се кефя,щото на телефона си цъкам на 18_31_1 !!!!!!!!!!!!!!!Просто МЕГА АЙЛЯК ДУ УЕЙ ШИ ДУ ИТ! queen lol! banana
G-to
G-to

Брой мнения : 89
Age : 32
Location : Пловдив,България
Registration date : 01.11.2008

http://uk.youtube.com/user/milankata22

Върнете се в началото Go down

Смисъл да, как беше днескашния ви ден - Page 2 Empty Re: Смисъл да, как беше днескашния ви ден

Писане by Geri Depp Чет Ное 20, 2008 9:23 pm

Сърцето ми е в нирвана! Не мога да осъзная сама за себе си колко съм щастлива! Като дрогирана съм! Не, даже и дрогирана да бях нямаше да ми е толкова яко и красиво както ми е сега! Не само че аз и любия ми човек сме щастливи, а и Васко,Алберт, Пьецата(!) affraid са щастливи! Мъчно ми е за Тединката, ама тя казва че е добре и дано наистина да е така. Много ви обичам хора, повече от себе си! Наистина много! И Ильо и Крис също мн ви обичам! Хора, не знаете колко съм щастлива просто! Не мога да го изкажа с думи... Неска иначе деня ми като цяло беше geek демек кво по дяволите ми става... направо не знам и аз... в един момент изпростявах и си прайх пого с най-различни тъпаци, а в друг се отплесвах и се сдухвах за малко, понеже мъничко ме държеше от снощи... В даскало през часовете си спомням само математиката... и как ми става все по-гузно и по-гузно.... Веска искаше да излезе на дъската, а Никодимов й каза, че не можела да я реши тая задача, щото била специално кат за мен... Бахти дискриминацията, майна! После с Милото ходихме да гледаме иначе тъй простия филм Джеймс Бонд... но беше супер яко и ...ммм... смисъл дъ... беше екса яко! После Алберт ме зарадва и Пьецата с нейните яки коментари тук и в май спейс. И сега адски мн ме боли главата, но се държа и драскам , въпреки че буквалното драскане във форума е невъзможно... Айде тъпаци, със здраве и до у3
Geri Depp
Geri Depp

Брой мнения : 102
Age : 32
Location : Plovdiv, Bulgaria
Registration date : 31.10.2008

http://www.myspace.com/geri_lafolle

Върнете се в началото Go down

Смисъл да, как беше днескашния ви ден - Page 2 Empty Re: Смисъл да, как беше днескашния ви ден

Писане by G-to Съб Ное 22, 2008 4:10 pm

За днеска ш кажа честит ви първи мокър сняг!!! cheers santa Искам да има супер много сняг!!! banana
За днеска кво друго да кажа-вкъщи съм си,имаме гости,станах към 13 и нещо,гледах Camp Rock(добре че Дьецата ми писа sms да ми каже,че го дават по Нова-мерси,Дьеца!!!!!! iloveu bira ),слушах и гледах малко Топ 10 на най-яките анимирани песни.Всъщност от всички песни,които видях ми харесва само една-Gorillaz-Dаre(поздрав за,който му харесва Wink )
И ся тъпея.
Начи освен да кажа за вчера.Вчера имахме първи час руски и Бр.Филипович ме питаше отвреме-навреме за разни неща и след края на часа аз излезнах някъде и после Тедито ми каза,че имам 6...Еми то стана без да искам,не съм виновна...Все едно.После 2ри час имахме свободен и бях малко в стаята,после ходих до магазина да купувам на няколко човека и на себе си храна,после 3ти час имахме информационни технологии и на мен ми се струваше хипер много тва,дето госпожата искаше от нас,ама си напраих презентацията(сама!) доста бързо Cool И бях първа,и се надявам да ми пише 6,щото Mad
После 4ти час,баааааааааааааааааааааааааааааааахти ташака и шибания ми късмет,ле маени!!!!!!Седя си аз и нищо не подозирам и ме вдигна и аз си мълча и си мисля,че няма да ми пише оценка и в крайна сметка имам 2.Изпаднах в луд гняв и ярост,имах чувството,че ше потроша нещо или ше се сбия с някой... Mad Все пак ми мина.После по биология не ме изпита,правихме преговор,учебника ми не знам къде е...И по химия не правих почти нищо.
След даскало ходихме първо в MC да ядем,аз ядох хипер бавно. Laughing После отидохме да купим тютюн и след тва пушихме наргиле в градската.На мене ми беше много яко. cat Дойде и G-чка с братчедка си.И да не забравя,че срещнах Поля!!!!!! banana
И към 6 и нещо си бях вкъщи,главата ме цепеше адски много,легнах да спъ и спах до 8 без нещо.После ядох и пих хапче и се пооправих.И после малко в skype,рових се из нета и легнах към 1 и нещо да спъ. Sleep
Тва е sunny
G-to
G-to

Брой мнения : 89
Age : 32
Location : Пловдив,България
Registration date : 01.11.2008

http://uk.youtube.com/user/milankata22

Върнете се в началото Go down

Смисъл да, как беше днескашния ви ден - Page 2 Empty Re: Смисъл да, как беше днескашния ви ден

Писане by Geri Depp Съб Ное 22, 2008 9:11 pm

И тъй... петък бахти прецаканите планове дет бяха не е истина. Първо, като станах си мислех че няма да закъснея за руски, ама пях Дали аз закъснях, или времето бъъързашеее, после в свободния мислех, че ще идем в Дъ Кондор, ама снимах тъпачетата за Скуул Бъстърс, после лафка парти и инфо, в което мислех че ще слушам музика, но писах супер шибан и със скоростта на светлината издиктуван план, вярно после цъках конкуизтадор, и тъкмо когато бях взела вече една територия(а Васко и Алберт ме бяха заградили отвсякъде), Кунка маймунка дръпна шалтера и чух как Дил каза, неееееееееееееееее, скайпа ми е включееееееееен! След тва в голямото смятах да стоя в стаята и да слушам плановете на тъпачетата за новите снимки, ама отидох с милото на ряка парти. В биологията смятах, че ще слушам,но се занимавах с Алберт и Ильо нещо, а в химията смятах, че ще се снимаме, ама писах, щото тва беше последния час от последния ден преди родителската и тярбваше да съм примерна, което пък не е попречило на тази дето плюе и фъфли да ме нареди пред мама... Умишлено не написах нищо за 4тия час, щото всички знаете предполагам, не ми се говори за тва. Все пак 2 двойки от 2 различни даскалки по един и същи предмет не говорят много добре за ... ъм настроението ми след родителската.След малко ще разкажа по-подробно. След даскало Добри остана, понеже беше незабелязано влязъл в химията, и смятахме да си правим снимки, ама накрая се ебахме всички в гъза и и тва не стана. С милото щяхме да ходим у нас сами на ... филм парти, ама и тва не стана... Аз щях да си ходя на село, ама съм още тук...Та, въпреки всичко, вчера в градската беше уникално яко, още си спомням всичко и всеки и наргиленцето и хората и виното и тоалетната след тва и студа заради голите ми ръце. И бях хипер спек щото си мислех че наще са се прибрали, което ме накара да се ядосам адски много като се прибрах, защото в къщи бяха само кака и хаселхоф. И банана който си забравих. А, сега се сетих да ида да го изям...
microwave
Нескашния ден ми беше различен от обикновените съботи- родителска среща, останах си в плд, излязох с кака... Беше мн гнусно да слушам как мизерния ми баща ми чете морал като на 5-годишно дете... и как майка ми си мисли че съм проситутка и наркоманка...заради ултра екса космически простата милчива... която не намира разлика между мен и мина, майна! Ай кажете ми кога съм си скубала веждите при милчива...да го духаш ма еййй как се ядосах... Да си разкажа за следобеда, че беше мн красиво и ще се успокоя. С кака ходихме да й търсим палто и обиколихме почти целия град, но беше супер яко, щото си говорихме много и един вид отпразнувахме именния й ден предварително. И се сближихме още повече като споделихме една с друга неща, които са ни на сърцата и лично аз след тва се чувствах толкова добре и щастлива, че исках само да я гушна и да й кажа колко мн си я обичам...
I love you

След тва правих коремни, понеже ми беше адски тежко от сиренцето по шопски, седнах на компа, писах си с милото, което сега нз къде се е забутало... И тва е общо взето. Ай, Пьеца, радвай че писах много
Geri Depp
Geri Depp

Брой мнения : 102
Age : 32
Location : Plovdiv, Bulgaria
Registration date : 31.10.2008

http://www.myspace.com/geri_lafolle

Върнете се в началото Go down

Смисъл да, как беше днескашния ви ден - Page 2 Empty Re: Смисъл да, как беше днескашния ви ден

Писане by G-to Вто Ное 25, 2008 7:13 pm

Да...Сутринта станах с много зор,много ми се спеше и исках да съм болна,ама да не ми се налага да ходя до лекарката за бележка-ей затва още не съм отсъствала и нямам профилактичен преглед,бахти мързела дет съм,ле маени.Ама аз верно като отида в болницата и ако не съм болна,ш се разболея там като чакам половин ден...Адски изнервящо ми действа,мразя да чакам.А пък да не говорим ако съм болна и едвам си стоя на краката... Neutral
Първи час имахме информационни технологии и всъщност тва беше май най-спокойния час днеска... Neutral Щото ся праим презентации-айляк дъ уей ши ду ит!Тва си спомням кога го учих за пръв път-още в 3ти клас,като ходих на някви допълнителни уроци по информатика в даскало(не знам дали беше точно СИП) и много се кефех на даскалката си.И беше мега яко,като си направхме тва,което имахме,ни даваха да играем на Jazz Rabbit rabbit Laughing И аз се разцепвах,ле маени!Щото тогава нямах компютър все още.
После втори час имахме български и пак писахме много,на мене ми се спеше доста...3ти час беше италиански-като по чудо,тоя път не бях от прецаканите да пишат преразкази.И после в голямото се радвах.В 6ти час по етика нищо интересно нямаше.И дойде 7мия час,който компенсира съответно 3тия и 5тия по италиански,в които не ме бяха изпитали.Изпита ме точно на точката,до която не бях стигнала,отделно се притесних и в крайна сметка имам 3.Иначе казано Ш ПОЛУДЕЯ,БАСИ МАЙКАТА КАКЪВ ЖИВОТ ЖИВЕЯ!!!!!! Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Вече съм почти сигурна,че никой не може да ме убеди,че има по-лош късмет от мен,аз съм просто у-никален случай.2 пъти да не знам,2 пъти да ме изпитат,като същевременно е можело да е по-добре.Хуу,ле маена.Бахти.Писна ми,вече наистина всичко ми изглежда еднакво и повтарящо се,не ми е интересен този живот,няма тръпка.Някво скучно такова.Не съм в емо настроение,просто ми е някво отчаяно от живота,писнало ми е все едно и също.Закво не може да стане нещо,което истински да ме зарадва и да ми топли душата,нещо,което е свързано с шибаната любов,в която вече почти не вярвам,щото в момента от тва имам нужда аз.Ама няма,щото мъжете са свине и мислят само с долната си глава.Хуу,ми ако ние се държахме така с тях,дали щеше да им е много яко?! Mad Едва ли Suspect
Yeah,whatever... Neutral
И ся учих малко по история,ш уча по биология и се надявам Крис и Тонито да знаят,щото за пореден път ш се прецакам сигурно.Адски много ме боли главата,макар че спах,като се събудих и още ме боли.Да,ся ако можеше да има начин,по който да се почувстам по-добре...Да уе,кво се надявам Neutral
Жовотът е пред мен-най-лошото тепърва предстои. monkey
G-to
G-to

Брой мнения : 89
Age : 32
Location : Пловдив,България
Registration date : 01.11.2008

http://uk.youtube.com/user/milankata22

Върнете се в началото Go down

Смисъл да, как беше днескашния ви ден - Page 2 Empty Re: Смисъл да, как беше днескашния ви ден

Писане by aRaDiA Съб Ное 29, 2008 9:31 pm

таа исках да отбележа колко мразя физиката..ама много я мразя, особено когато майка ми реши да ме накара да уча по тъпата физика Evil or Very Mad арррр най-вече пък в 8 часа вечерта.ах как ме ядоса
както и да е-по-рано беше по-хубаво, поне правих нещо много по-смислено и си учих за изпита и после зъбравих кво правих ама беше нещо яко.иии така xD

aRaDiA

Брой мнения : 14
Registration date : 01.11.2008

Върнете се в началото Go down

Смисъл да, как беше днескашния ви ден - Page 2 Empty Re: Смисъл да, как беше днескашния ви ден

Писане by G-to Пон Дек 01, 2008 6:41 pm

Закво форума е хипер умрял и никой не пише?

Така-ми днеска първи час контролната по физика беше хипер трудна,много по-трудна,отколкото очаквах.После имахме математика и мисля,че разбрах нещо! cheers После история-цъках на телфона...Бахти как се зарибих по тая игра с тия коли-бахти цъклата дет съм...Бахти трудната писта btw Neutral
След тва имахме български и там пак цъках,по руски пак цъках и по италиански писахме...После бях малко на консултация по математика и така...Иначе се прибрах вкъщи и пих кафе и гледах 3 епизода и си свърших сезона и ся почвам 4ти сезон!!!!!Айляк дъ уей ши ду ит! banana
Адски много ме боли главата,ама ся ш решавам задачи по математика.Пак ме беше обхванала параноята,ся уж съм по-добре,ама пак имам чувството,че някой ми се сърди за нещо affraid pale No
И така,надявам се да постигна душевен мир скоро... Neutral
Тва е...Пишете и вие,бе хора... Wink 18_31_1
G-to
G-to

Брой мнения : 89
Age : 32
Location : Пловдив,България
Registration date : 01.11.2008

http://uk.youtube.com/user/milankata22

Върнете се в началото Go down

Смисъл да, как беше днескашния ви ден - Page 2 Empty Re: Смисъл да, как беше днескашния ви ден

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите